KINALIADA

100 Kişi iç alan ve 80 kişi balkon kapasitesiyle organizasyonunuza ev sahipliği yapan bu salonumuz, özel masa sandalye süslemesi ile fark yaratmakta olup başta Kına Gecesi organizasyonlarınızın vazgeçilmez alanı haline gelmektedir.Deniz ve adalar manzaralı salonumuzun geniş balkon alanını da kullanarak kişi sayınızı daha da arttırabilirsiniz.
Size özel hazırlanan Kına Paketlerimiz sayesinde talebinize uygun Kına Organizasyonlarıyla yeni sezonda da sizlerleyiz.
Detay

 

BÜYÜKADA

350 kişi maksimum misafir kapasitesiyle Düğün ve Sünnet Yemeği organizasyonlarınız ağırlıklı olmak üzere tercih edebileceğiniz Büyükada Salonumuz, Adalar manzarası eşliğinde unutulmaz bir organizasyon yaşamanızı sağlayacaktır. Salon ve masa düzenlemeleri için profesyonel salon şeflerimiz size eşlik edecek ve salonumuz talebinize uygun hale getirilecektir.
Detay

 

BURGAZADA

150 Kişi iç alan ve 80 kişi balkon kapasitesiyle Burgazada Salonumuz; Nişan, Nikah Sonrası Yemeği organizasyonlarında ağırlıklı olarak tercih edilmekte olup,manzarasıyla tüm misafirlerimizi büyülemektedir. Masa düzenlemelerinize profesyonel salon şeflerimiz eşlik ederek salonumuzun isteğinize ve kullanımınıza uygun olmasına özen gösterilecektir.
Detay

 

HAVUZ

300 – 700 Kişi arası misafirlerinize hizmet veren Havuz Başı alanımız; geniş alanı, deniz manzarası ve yağmur ihtimaline karşı korunaklı yapısıyla Düğün Organizasyonlarınızı masalsı hale getirmektedir. Kişi sayınıza uygun olarak düzenlenecek alanımız için profesyonel salon şeflerimiz size eşlik edecektir. Birbirinden lezzetli menülerimiz sayesinde Havuz Başı alanımız misafirlerimizin göz zevkinin dışında damak zevkine de hitap etmektedir.
Detay

 

İstanbul’un en nadide ilçelerinden biri olan Pendik’te konumlanan Ada tesisleri 2004 yılından bu yana başta düğün, nişan, kına olmak üzere pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyor.

combined-shape-white-bottom-01

Bize Ulaşın

Bilgi ve rezervasyon için sizi arayalım!

Bildirim: Bu içerik için bir JavaScript gereklidir.

combined-shape-white-top-01